Pro zobrazení prémiového obsahu je nutné se přihlásit (zdarma).

 

Některé informace nemůžeme uvádět veřejně kvůli úředním nařízením a jsou tedy určeny pro studenty přírodní medicíny. Registrací se stáváte členy klubu Salvare a potvrzujete, že jste studenty přírodní medicíny. Viz níže.

 

Přihlášením získám:


Prémiový obsah

Více informací o bylinách a léčebných postupech

Konkrétní návody a léčebné protokoly

Vážení čtenáři,
rozhodli jsme se poskytnout vám na těchto stránkách informace bez obalu takové, jaké jsou. To se bohužel nelíbí úřadům a část informací nemůžeme uvádět veřejně. Z toho důvodu jsou určité části textů skryty a zobrazí se jen přihlášeným uživatelům. Registrace je zdarma. Registrací na našem webu salvare.cz se registrujete do klubu Salvare a prohlašujete, že jste studentem přírodní medicíny. Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

Proč musíme informace skrývat?

SZPI (státní zemědělská a potravinářská inspekce) má seznam účinků (zdravotních tvrzení), které je možné o bylinách veřejně napsat (resp. ještě je nezakázali). To platí při prodeji i při jakékoliv formě reklamy. Zmíněný seznam neobsahuje všechny byliny a ani všechny jejich účinky. Abychom vám tedy mohli předat kompletní informace, nesmí být veřejně přístupné. Předat vám je můžeme například, pokud jste členy klubu.

 

Proč jsou tyto stránky brány jako reklama?

Výrobky různých firem se od sebe liší složením i kvalitou. To znamená, že pokud chceme doporučit kompletní léčebný protokol, musíme uvádět konkrétní výrobky, což je bráno jako reklama.

Pro příklad mohu uvést třeba B-komplex, kde některé produkty obsahují béček 5 druhů a jiné 10. Což je celkem zásadní rozdíl matematicky i léčebně.

V budoucnu bude většina odkazů směřovat na náš eshop, nemusíte se ale bát, že bychom upřednostňovali výrobky, které prodáváme. Je to přesně naopak. Výrobky které vám budeme doporučovat v rámci jednoho protokolu, mohou být například od tří výrobců. A abyste nemuseli objednávat ze tří webů nebo obíhat obchody a hledat, kde je koupit, chceme vám je nabídnout pohromadě na jednom místě. Což navíc pomůže financovat provoz tohoto webu.