Také řešíte 5G a to, co dělá s vámi, vaším tělem a myslí? Co dělá se zvířaty a rostlinami?

Zajímáte se o tuto problematiku a jste nervózní z rizik a toho, že se 5G zavádí všude po světě?

Tak se na to vykašlete!

Ano. Přesně tak. Nezbláznil jsem se. Prostě a jednoduše se na celé 5G vykašlete.

Jak tohle můžete vůbec říct? Víte, co je 5G zač?”

Popravdě? Nevím, a je mi to jedno. Nejsem expert na různá záření a jejich vliv na zdraví. A relevantní informace o dané problematice se velmi špatně hledají.

Pro X proti

Existují dva tábory a nic mezi nimi. Jedni lidé varují před riziky a to často i ve formě takových blbostí, jako že 5G může za šíření Covid-19 ve světě. (proboha tuhle hovadinu nikdo nikde nesdílejte)

A druzí lidé veškerá rizika odmítají. Ale úplně veškerá rizika. A kdo by před nimi chtěl upozornit na reálná rizika, bude čelit výsměchu. A často bude házen do pytle s těmi, kdo tvrdí výše uvedený nesmysl o šíření Covid-19 díky 5G.

V podstatě je téměř nemožné dostat se k relevantní informacím a poznat, že jsou to právě ty relevantní informace.

5G tady bude bez ohledu na to, jestli vy s tím souhlasíte.

A proč říkám, že nemáte 5G řešit? Protože 5G tady bude. To je prostě fakt.

A to bez ohledu na vaše obavy.

Bez ohledu na to, jestli s ním souhlasíte.

Bez ohledu na to, kolik vysílačů zničíte či zapálíte.

Ale bojovat se přeci musí!?

Má smysl bojovat v předem prohrané bitvě? Samozřejmě jsou bitvy a důvody, kdy to smysl má. Bohužel ale je nutné si uvědomit, že bojem v předem prohrané bitvě se vystavujete vysokému riziku, že to odnese vaše zdraví a život.

A i když zde se jedná (většinou) jen o informační bitvu, tak její bojovníci jsou v dlouhodobém stresu, což může vážně poškodit vaše zdraví a mysl.

Často vídám lidi, jejichž mysl se zacyklovala na 5G. Nic jiného neřeší, nic jiného je nezajímá. Jejich mysl je uzavřená pěkným věcem i vyššímu vedení. Jejich buňky jsou ve stresu, tělo trpí, jede na max, mysl se nezastaví a je jen otázkou času, kdy a kde se to projeví.

5G samozřejmě řešit můžete. Mluvit o něm můžete, ale raději běžte na procházku do přírody a nedělejte si z 5G středobod svého vesmíru.

Buďte v pohodě a v klidu. Na zavedení 5G váš stres nebude mít žádný vliv. Na světě jsou důležitější věci než 5G.