Dost lidí se nám poslední dobou ozývá s tím, že chtějí koupit naší směs bylin na žaludek. Prý jim dobře zabírala a i skvěle chutnala. A skvělá chuť není u žaludeční směsi samozřejmostí.

Jenže prodejna je zavřená a my nemáme jak to namíchat. Proto zde uvedeme složení, ať si ho můžete nechat připravit ve své bylinkárně, lékárně anebo sami doma.

 

Proč nestačí prášek od lékaře?

 

Protože má řadu nepříznivých vedlejších účinků. Ať už se bavíme o klasickém antacidu, jedlé sodě anebo o inhibitorech protonové pumpy. Mimo jiné může zhoršovat vstřebávání živin, minerálů, bílkovin a zvyšovat riziko infekce.  Což může být celkem problém, pokud ho berete dlouhá léta.

 

Účinky a použití:

Pálení žáhy – směs je vynikající na pálení žáhy. Osvědčila se nám u mnoha klientů. Naši zákazníci běžně dělali to, že po čtrnácti dnech užívání směsi snížili dávku léků na polovinu a pozorovali, jestli nepřijde nějaká změna. Po dalších čtrnácti dnech běžně lék vysadili úplně. Ze začátku jí pili více během dne 3x denně a po jednom měsíci začali dávku snižovat na jednu denně.
Dobré zkušenosti měla i zákaznice, která přišla s tím, že má deformaci svěrače a že doživotně bude muset používat léky. No, nemusela.
Záněty – směs je rovněž vhodná i při zánětech, nevolnostech a dalších potížích se žaludkem.

 

Směs na pálení žáhy:

 

Číst dál - přihlášení.

 

Použití:

1 – 2 čajové lžičky směsi zalijeme 250ml vroucí vody a necháme 15 minut louhovat.
Pijeme 1 – 3x denně